Echipa DSICD

Director IT&C:

dr. Marinel Iordan

marinel.iordan@e-uvt.ro

Craciun Ciprian

ciprian.craciun@e-uvt.ro

I. Serviciul Implementare şi Dezvoltare Sisteme Informatice, cu doua birouri in comp.

Birou Implementare şi Suport Sisteme Informatice:

Sef birou: Analist IT Oana Velcota
e-mail: oana.velcota@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592294

Analist Marius Lazăr
e-mail: marius.lazar@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592334

Programator Corina Hogea
e-mail: corina.hogea@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592327

Programator Alexandru Ianas
e-mail: alexandru.ianas92@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592375
Programator Mihaela Lovaszi
e-mail: mihaela.lovaszi@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592375

Pop Daniela Flavia
e-mail: daniela.pop10@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592327

Inginer Sistem Radu Manea
e-mail: radu.manea@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592702

Birou Dezvoltare şi Integrare Servicii şi Solutii Informatice:

- nu avem posturi in acest birou

Sef birou: Inginer Sistem Dr. Robert Szabo
e-mail: robert.szabo@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592101

Programator Ionuț Drăgoi
e-mail: ionut.dragoi@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592530

Inginer sistem Vasile Manda
e-mail: vasile.manda@e-uvt.ro

Analist Cristian Pele
e-mail: cristian.pele@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592384
Tehnician echipamente calcul Bosneac Viorel Dorin
e-mail: viorel.bosneac92@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592701

Subinginer Laurentiu Maris
e-mail: laurentiu.maris@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592385


Colaboratori:

Taxe

Proiecte/Activitati

Tutoriale

Telefoane